Broneerimine
Le Salon
RU  EE
 

Meid kliendid

 
LE SALON Tallinn on esimene ilusatele ja edukatele inimestele mõeldud La Biosthétique Paris kaubamärgi ilusalong Eestis, kus kasutatakse vaid antud kaubamärgi tooteid ja lähtutakse Total Beauty ehk Täieliku ilu – pealaest jalatallani – põhimõttest.

Ilusalongi pind on organiseeritud moodulsüsteemi kohaselt, mis koosneb neljast teenindustsoonist: kosmetoloogia ja keha esteetika, juuksurisaal, maniküüri – ja pediküürisaal ning VIP tsoon. 

Projekti unikaalsus põhineb „from Paris" traditsioonidel ja „made in Germany” teenindusstandarditel, harmoonilises koosluses professionaalse kaubamärgi La Biosthétique Paris kosmeetiliste hooldustega. Tegemist on juhtiva kaubamärgiga kosmeetikatööstuses või teiste sõnadega „esimesega võrdsete seas“. Meie tooted on ülitõhusad tänu koostisainete täpsele sisaldusele, need põhinevad looduslikel toorainetel ja neid ei katsetata loomadel. Peale selle läbivad kõik meie tooted regulaarselt dermatoloogilisi katseid. Sortiment on tasakaalustatud ja esindatud eriti laia tootevalikuga alates terviklikest näonaha ja keha hooldustoodete sarjadest, juuste ja peanaha hooldusvahendite sarjadest kuni juuste värvimise süsteemide ja dekoratiivkosmeetika kollektsioonini.  

Kosmeetiliste teenuste ühtse rahvusvahelise standardi kindlustamiseks kogu maailmas on välja töötatud La Biosthétique’ meetod, mis garanteerib kosmeetiliste teenuste osutamise igas maailmapunktis firma täpseid printsiipe järgides. 

TOTAL BEAUTY KONTSEPTSIOON – TEIE VAIELDAMATU EELIS!

| TEENUSED |   Meid kliendid |   Pulmad |   Trendid |   Kontaktid |  +372 6363 642