Broneerimine
Le Salon
RU  EE
 

Juusteravi

 
LA BIOSTHETIQUE PROFESSIONAALSED  JUUSTERAVID
45 - 90 min
 
Kaunid ja säravad juuksed on terved ja hooldatud. La Biostethique hooldused on suunatud just juuste struktuuri parandamisele, sisaldades peanaha ja juuste testi, juuste pesu koos lõõgastava massaažiga, juuksestruktuuri intensiivhooldust ning kuivatamist.
Viimistletud soengu tegemisel lisandub osaline soengu maksumus.


ACTION 2 PHASES – SIIDI JÕUD JA PÄRLI SÄRA!
30€ - 45€

Juuksestruktuuri  siidisust ja sära taastav hooldus sügavatoimelise seerumi ja intensiivse juuksemaskiga. Hooldus lisab juustesse naturaalse siidi tugevust ja pärliekstrakti läiget. Sobilik rikutud ja halvas seisus juustele.Luksuslik, puhas ja efektiivne hooldus , taastab juuste elastsuse, siidise volüümi ja suurepärase läike.Ekstreemselt suurendab juuste elastsust,teaduslikult tõestatud: Action 2phases suurendab märgade juuste kammitavust 240%
 
 
RICIBIOS – ÕLIDE MAAGIA
30€ - 45€

 
Intensiivselt toitev õlihooldus kuivadele, poorsetele ja väsinud juustele.Taastub juuste elastsus ja siledus. Sobilik ka loomuliku lokiga väga kuivadele juustele. Lisab toitvaid rasvaineid juusteleleja peanahale, mis seda vajavad. Parandab kuivade ja poorsete juuste struktuuri ja annab suurepärase läike.
 

TRICOBIOS 3 FAASI – KOLMEKORDNE JÕUD JUUSTELE
35€ - 50€

Hooldus taastab, parandab ja tugevdab kahjustatud juukse  tugevuse, vastupidavuse ja lõhenenud otsad. Juustele on antud uus tugevus ja siidisus, elastsus ja sära on taastatud. Sügavatoimeline õlivann taastab juuksetüves puudu olevad rasvahapete derivaadid,reguleeriv puhastus eemaldab õrnalt liigsed rashapped karva pinnalt, ilma sisemist täidet kahjustamata ja kreemmaskiga lisatud rasvhapete derivaadid on lukustatud karva sisse. Karv on ümbritsetud orgaanilise kattega ja lisatud volüümi.Uuendatud kaitsekiht ennetab karva kahjustumist ning vaatamata intensiivsele 3-faasilisele hooldusele jäävad juuksed loomulikuks ja ei muutu raskeks .
 
 
PILVIGAINE K – ANNAB SÄRA JA ELASTSUST
25€ - 35€

Intensiivne sügav erihooldus  õhukestele, kuivadele ja kahjustatud halvasti kammitavatele juustele. Taastub sära, siledus, elastsus ja vastupidavus. Kvaterniseeritud keratiini hüdrosülaat seob ennast kindlalt juuksekarva külge, tekitab elastse kihi ja parandab karva kavaliteeti, volüümi ja sära. Naturaalne nisukliide ekstrakt parandab märgatavalt märgade juuste kammitavust ja ennetab staatilise elektri teket.Ideaalne helendatud või blondeeritud juustele
 
 
NIISUTAV MASK LÕIKUSE VÕI VÄRVIMISE JÄRGSELT
6
€ - 8€

Rikkalik niisutav kiirhooldus lisaks lõikusele või juuksevärvimisele, mis on kohandatud juuksestruktuuri ja volüümi parandama. Hooldus kaitseb, annab sära ja vastupidavuse
 


A BIOSTHETIQUE  PEANAHA HOOLDUSED
15€ - 35 €

Juuste kaunis välimus sõltub paljuski peanaha seisundist. Arvestame peanaha hooldustes kõiki probleeme, mis võivad peanahal ilmneda ja oskame leida neile leevendust. Hooldustes sisaldub peanaha test, juuste pesu erihooldustoodetega, peanaha massaaž ravilosjooniga  ja viimistlus.
 

Kõõmavastane EPICELAN CLARIFANT kooriv hooldus rasusele või kõõmaga peanahale   
Sügavkooriv happeline peanaha hooldus, mis eemaldab õrnalt kõõma ja tasakaalustab naha PH
 

Sügavpuhastav ja rahustav PEELING APAISANT kooriv hooldus tundlikule ja kõõmaga peanahale
Looduslokud ensüümid ja õrnad happed puhastavad pehmelt peanaha ja tasakaalustavad naha PH
 

Toitev ja rahustav GENESICAP PLUS õlihooldus kuivale peanahale
Taastab peanaha elastsusetunde, vähendab ärritust ja kiskumistunnet, mida tekitab väga kuiv nahapind.Pehmendab, toidab ja kiirendab naha ainevahetust, ennetab erinevate kuivusega kaasnevate probleemide, nt. kõõm ja juuste väljalangemine teket.
 

Juuste väljalangemist vähendavad ja kasvu stimuleerivad METHODE REGENERANTE  raviampullid peanahale
Vitamiinid ja mineraalid, mis taastavd ja tugevdavad juuksejuurt ja juukseid

| TEENUSED |   Meid kliendid |   Pulmad |   Trendid |   Kontaktid |  +372 6363 642