Broneerimine
Le Salon
RU  EE
 

Nägu

 
PUHASTAV JA KLAARIV HOOLDUS 
60 min 
– 45€ 

Soe hellitav kompress,sügavpuhastav taimeseerum ja toksiinidest puhastav savimask koos organismi stimuleeriva punktmassaaži ja pintslipaiga annavad nahale puhta ja klaari jume.
 

RAHUSTAV JA PEHMENDAV HOOLDUS 
60 min 
–  45€

Õrnatoimeline kooriv massaaž,pehmandav hellitav mask koos rahustava  massaaži ja pintslipaiga annavad tundlikkusele kalduvale nahale tagasi rahu ja heaolu. 
 

NIISUTAV JA HELLITAV HOOLDUS
60 min 
– 45€

Õrnatoimeline stimuleeriv koorimine,hüaluroonhapetega niisutav mask koos massaaži ja pintslipaiga siluvad kortsukesd ja värskendavd jume. 
 

PUHASTAV NÄOHOOLDUS EBAPUHTALE NÄOLE
60 min - 38€

Klassikaline näopuhastus aurutamise ja mehhaanilise puhastuse, puhastava taimeseerumi ja savimaskiga. 


NÄOMASSAAŽ
45 min 
 40€

La Biostehtique ´i plastiline näoovaali pinguldava mõjuga näo- ja dekolteemassaaž. 


PINTSLIMASSAAŽIGA LÕÕGASTAV HOOLDUS
75 min
   60

Soe hellitav kompress, turgutav õliseerum ja pikk paitav pintslimassaaž, lisaks pehmendav kreemmask ja lõpetuseks pintslipai – tulemuseks tõeliselt lõõgastunud nahk ja meeled. 
 

JÄÄPALLI MASSAAŽIGA TONISEERIV HOOLDUS
75 min
   60

Soe hellitav kompress, sügavalt niisutavate meremineraalidega rikastatud hüaluroonhapetega jahutav geel ja jääpallimassaaž annavad näonahale supertoonuse ja klaari jume, lisaks lõõgastav massaaž ja pintslipai.
 

MEREMINERAALIDEGA PINGULDAV HOOLDUS
75 min
   60

Õrnatoimeline stimuleeriv koorimine,La Biosthetique plastiline tõstev lihasmassaaž aktiivõliampulliga ja pinguldav plastiline vetikamask teevad  näokontuuridele noorenduskuuri, lõpetuseks pintslipai. 
 

ILUKUPUMASSAAŽIGA KLAARIV  HOOLDUS
75 min
   60€

Õrnade hapetaga segatud sügavniisutav mask koos toksiine väljutava ILUNUPU massaažiga, La Biosthetique plastiline lihasmassaaž aktiivõliampulliga ja pintslipai keeravad aja tagasi. 
 
DERMOSTHETIQUE rakuaktiivsed hooldused on tugevalt noorendava toimega epidermise tüvirakkudele, naha füsioloogilisi protsesse stimuleerivad ja koheselt nähtava tulemusega ning pikaajalise toimega hooldused näole ja dekolteele.Erihooldusena saab lisada hooldusede juurde ka La Biosthetique plastilise lihasmassaaži 30 min 25€ 
 

DERMOSTHETIQUE Anti-Age – nahka sügavalt noorendav rakuaktiivne pinguldav hooldus
75 min  85€

Sisaldab kergete hapetega koorimist koos sügavniisutava maski ja kupumassaažiga, lõõgastavat massaazi seerumiga,rakuaktiivset pinguldavat hüdrogeel maski,dekoltee- ja kätemassaaži ning lõpetuseks hellitavat pintslipaid. 
 

DERMOSTHETIQUE Hydra - Actif superniisutav hüaluroonhaptega rakuaktiivne noorendav hooldus
60 min
  75€ 
 
Sisaldab kergete hapetega koorimist, lõõgastavat massaazi seerumiga, rakuaktiivset pinguldavat maski,dekoltee- ja kätemassaaži ning hellitavat pintslipaid.
 

| TEENUSED |   Meid kliendid |   Pulmad |   Trendid |   Kontaktid |  +372 6363 642